2017-04-12 09:49:38
SARA Series


2018-03-23 18:07:24

Děkujeme za vaši

návštěvu na semináři

 

;
 
 
 
 
 
 

 

 

 

 

 

 

 

 

Uvedenou prezentaci
můžete získat zde

Novinky
2021-01-21 11:10:00
ALEX-R5 - miniaturní modul LTE-M / NB-IoT s nezávislou navigací

ALEX-R510M8S je modul LTE-M (LTE Cat. M) / NB-IoT (LTE Cat. NB2) s navigací s optimalizovanými rozměry. Kombinuje čipovou sadu pro IoT UBX-R5 s vysokým zabezpečením a UBX-M8230 pro navigaci s nejvyšším stupněm integrace v pozudru System-in-Package (SiP).

S rozměry pouze 14 x 14 x 1,5 mm vyžaduje ALEX-R510M8S méně než 50% plochy na DPS než SARA-R5 bez vlivu na vlastnosti LTE a navigace. Je ideální pro  It is ideal pro miniaturní zařízení, jako je nositelná elektronika pro lidi a zvířata, kompaktní sledovací jednotky, přenosné zdravotnické systémy a další miniaturní zařízení IoT.

 

Režim Super-E, který využívá navigace implementovaná v modulu ALEX-R510M8S nabízí ideální rovnováhu mezi nízkou spotřebou a spolehlivou navigací. Je optimalizovaný pro aplikace napájené z bateriíí s požadavkem na nízkou spotřebu, které využívají sub-uA spotřebu v režimech spánku.

 

ALEX-R510M8S je pro komunikaci s navigací vybaven sériovým rozhraním a pro příjem signálu samostatným anténním vstupem, který poskytuje velmi spolehlivá a přesná navigační data i během aktivní celulární komunikace. Modul navíc podporuje doplňkovou navigaci CellLocate® data, která zpřístupňuje umožní určení polohy kdykoliv a kdekoliv.

 

u-blox Secure Cloud, který podporuje IoT-Security-as-a-Service, činí ALEX-R510M8S ideálním pro zařízení, které přenášejí informace s požadavkem na zabezpečení a utajení. S technologií vše v jednom a kompletním vlastnictvím hardware a software, může u-blox zaručit dlouhodobou dostupnost vlastních výrobků a nabídnout podporou po celý životní cyklus počínaje čipovou sadou a celou platformou konče.

 

Řada u-blox R5 je jediná na trhu s integrací LTE a GNSS na úrovni čipové sady s podporou standardu LTE Power Class 3 s vf výkonem 23 dBm maximum output power, která vytěží maximum při komunikaci se základnou ve zhoršených podmínkach.

 

Modul LTE-M a NB-IoT podporuje vlastnosti dle specifikace 3GPP Rel. 14, které jsou důležité pro aplikace v oblasti IoT, jako je snížení spotřeby, zlepšení pokrytí, zvětšení datového toku (zkrácení komunikace vede ke snížení spotřeby), mobilita a navigace.

 

Vývojové vzorky budou dostupné v létě 2021. 

 

Další informace k modulu najdete na webu výrobce: ALEX-R5

 

Dotazy rádi zodpovíme na našich pobočkách.