{cookies_info}
2017-04-12 09:49:38
SARA Series

Manufacturers/Partners
2007-06-04 11:00:32
Aaeon

Firma Aaeon jest wiodącym producentem komputerów przemysłowych. Ponad 25-letnie doświadczenie w projektowaniu i produkcji pozwala na proponowanie nowatorskich rozwiązań dla przemysłu, transportu, rozrywki i innych w oparciu o najnowsze technologie. Firma gwarantuje wysoką jakość swoich produktów, potwierdzonych wieloma certyfikatami, oraz profesjonalne wsparcie techniczne i aplikacyjne.

 

W ofercie firmy Aaeon znajdziemy takie produkty jak :

  • komputery jednopłytkowe - różne wymiary zewnętrzne, różne konfiguracje sprzętowe i szeroka gama dodatkowych akcesoriów i rozszerzeń zapewniają łatwy dobór modelu do aplikacji
  • komputery modułowe - w dwóch wersjach: Full-size i Half-size, z wieloma modelami płyt bazowych, gwarantują dużą elastyczność w konfiguracji a także komputery do zastosowań sieciowych (router'y, firewall'e, itp.)
  • komputery panelowe - różne wielkości ekranu oraz rodzaju technologii dotykowej pozwalają na ich dostosowanie w zależnosci od potrzeb klienta, a materiały użyte do ich budowy predystynują je do zastosowań na liniach produkcyjnych oraz do trudnych warunków środowiskowych.
  • komputery bezwentylatorowe - seria Boxer zaprojektowana została dla różnych aplikacji - przemysłu, rozrywki, aplikacji multimedialnych i innych. Duża ilość modeli o różnej konfiguracji daje możliwość szybkiego dopasowania modelu do własnych potrzeb.
  • monitory do zastosowań przemysłowych - charakteryzują się frontem IP65, wzmocnioną obudową oraz ekranem dotykowym.

 

Produkty firmy AAEON z powodzeniem wykorzystywane są w w wielu aplikacjach przedstawionych w sekcji przeznaczonej komputerom przemysłowym.

  

 

W przypadku pytań technicznych zespół naszych inżynierów aplikacyjnych jest to Państwa dyspozycji, prosimy o kontakt używając adresu e-mail :

 

marketing@microdis.net

 

 

Do Państwa dyspozycji pozostają także pracownicy sieci naszych biur handlowych w Europie Wschodniej.

 

 

Zapraszamy także na stronę producenta: www.aaeon.com